Futbal

Kanonáda FK Humenné v poslednom domácom zápase: Filip Serečin vsietil 8 gólov!

Tak tomu sa povie rozlúčka s domácimi fanúšikmi. Futbalisti FK Humenné predviedli parádnu kanonádu v zápase s AŠK Maria Huta.

Ilustračný obrázok k článku Kanonáda FK Humenné v poslednom domácom zápase: Filip Serečin vsietil 8 gólov!
Zdroj: TASR

Rekord sezóny, čo sa týka počtu strelených gólov. Takúto značku dostal zápas medzi FK Humenné a AŠK Maria Huta, ktorý skončil 14:0 (8:0) a ktorým sa domáci futbalisti rozlúčili so svojimi fanúšikmi.

Góly strelili Vasiľ, Ruskovský, Voroňák, Matta, dvakrát sa trafil striedajúci Janko… No zahviezdil predovšetkým Filip Serečin, jarná posila FK Humenné, ktorý v tomto neobyčajnom zápase vsietil 8 gólov. V celej sezóne ich zaznamenal 25 a je druhým najlepším strelcom súťaže za Olegom Vyshnevskyim. Delia ich od seba dva góly a tímy čaká posledné kolo…

V rámci toho vycestujú futbalisti FK Humenné do Spišskej Novej Vsi, pričom tamojšiemu Futbalovému klubu NOVES patrí aktuálne piata priečka. Humenský klub má už istotu tretieho miesta v konečnej tabuľke. Zápas sa začne o 17:00 hod.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Prichádzajúce leto znamená futbalovú prestávku, ale trebárs aj dni vodných radovánok. Pozrite si video z príprav na Šírave.

Zdroj: Dnes24.sk

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie