Tomáš Šuhajda Rôzne

Kali, Veronika Rabada aj Október mini fest... Humenné čaká týždeň atraktívnych podujatí

Oddýchnuť si v priebehu tohto týždňa môžete aj na viacerých atraktívnych akciách, ktoré sa v Humennom uskutočnia. Tu sú naše tipy.

Ilustračný obrázok k článku Kali, Veronika Rabada aj Október mini fest... Humenné čaká týždeň atraktívnych podujatí
Zdroj: Dnes24.sk

Utorok: Dvořák – Hudba života

V utorok sa v kaštieli uskutoční prvý koncert v rámci Jesenného koncertného cyklu s názvom Dvořák – Hudba života. Pôjde o fúziu hudby, operného spevu a dramatického slova, zachytávajúcu niekoľko najväčších zlomových okamihov života majstra Antonína Dvořáka, odhaľujúc krásne, neobyčajné obyčaje človeka s jeho radosťami, starosťami, láskou k životu, prírode, poézii a hudbe.

Štvrtok: Veronika Rabada s kapelou

Veronika Rabada a jej kapela vyrazila na svoje premiérové koncertné miniturné a už tento štvrtok sa v rámci neho zastaví v Humennom, konkrétne v History Art & Music Clube. Zahrá všetky svoje najznámejšie skladby zo svojho debutového albumu Lúka a aj ďalšie známe hity. Začiatok koncertu je o 19:00 hod.

Piatok: Kali & Peter Pann

Kali a jeho dvorný producent Peter Pann zavítajú tento piatok do humenského Arena Night Clubu so svojou live show. Jedného z najznámejších slovenských raperov zrejme netreba nikomu bližšie predstavovať…

Sobota: Humenné – Sanok

HC 19 Humenné po prvých štyroch kolách je stopercentné a potvrdiť to bude chcieť aj v ďalšom domácom zápase proti nepríjemného súperovi UKS MOSiR Sanok. Humenský klub avizoval, že zo Sanoku k nám vyrazí aj pár autobusov fanúšikov… Úvodné buly o 17:30 hod.

Sobota: Október mini fest

V History Art & Music Clube sa tento týždeň uskutoční aj Október mini fest s kapelami NoControl Detox of a Pony A Chance to Survive. V ponuke budú 4 druhy piva, súťaže, tombola či welcome drink. Začiatok o 20:00 hod.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Videli ste tieto zábery? Areál Základnej školy Hrnčiarska po rekonštrukcii nástupnej plochy.

Zdroj: Dnes24.sk

Na archívnej sníme: Raper Kali

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie