Rôzne

K Domaši sa blíži festivalová vlna: Stane sa dejiskom veľkej hip hopovej akcie

Obdobie festivalov je v plnom prúde. A jeden hip hopový si budete môcť vychutnať aj na Domaši. Počas 3 dní sa predvedie slovenská špička.

Ilustračný obrázok k článku K Domaši sa blíži festivalová vlna: Stane sa dejiskom veľkej hip hopovej akcie
Zdroj: TASR

Leto je tradične späté aj s festivalmi. Ak ich obľubujete aj vy a máte tiež radi hip hopovú hudbu, tieto riadky vás celkom určite budú zaujímať. Už onedlho, v dňoch 11. až 13. augusta a teda od piatka do nedele, sa na Domaši uskutoční festival s názvom Hip hop žije Domaša 2017.

Ako informujú organizátori, po mimoriadne úspešných prvých dvoch ročníkoch tohto festivalu prichádzajú na východ aj po tretíkrát a predstavili aj mená najväčších potvrdených hviezd. Na koho sa teda môžu návštevníci festivalu v stredisku Dobrá tešiť?

K zemplínskemu moru zavíta Kontrafakt, Majk Spirit s H16, Separ a DMS, Pil C, Strapo, Momo, Nerieš, GR team, Delik, Zverina a Shomi, Aless a ako uviedli organizátori, aj mnoho ďalších.

Súčasťou leta na Domaši mal byť aj festival Dobré časy, no jeho prvý ročník bol z dôvodu mimoriadnej situácie odložený na budúci rok. Počasie sa postaralo aj o preloženie ďalšej veľkej akcie Miss Domaša a známy je už aj jej nový termín. Kráľovnú Domaše spoznáme 18.-19. augusta.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie