Rôzne

Január 2019 v Humennom? Toto sú top podujatia, ktoré môžete zažiť

Január 2019 je už tu. Vyselektovali sme akcie, ktoré do konca tohto mesiaca môžete zažiť v našom meste a ktoré považujeme za tie naj.

Ilustračný obrázok k článku Január 2019 v Humennom? Toto sú top podujatia, ktoré môžete zažiť
Zdroj: TASR

12. január: Kollárovci

Už v prvej polovici januára, toho dvanásteho, bude Mestská športová hala patriť známemu zoskupenia Kollárovci a ich koncertu. V Humennom sa predstavia v rámci Neúprosný Čas Tour.

14. januára: Kráčali pod nami

Dom kultúry bude 14. januára dejiskom predstavenia s názvom Kráčali pod nami v podaní Poddukelského umeleckého ľudového súboru. Jedná sa o hudobno-tanečné dielo o baníctve na dolnom Spiši.

21. január: Miroslav Dvorský

21. január je dátum novoročného koncertu operného speváka – tenoristu Miroslava Dvorského, ktorý sa v našom meste predstaví aj s klaviristkou Janou Nagy-Juhász. Dejiskom sa stane koncertná sála humenského zámku.

22. január: Silné reči

V januári a to konkrétne 22. sa v Humennom v History Art & Music Clube uskutoční známa a úspešná Stand-up comedy show Silné Reči. Predstavia sa komici Michael Szatmary, Martin Hatala, Jaro Abaffy a Jakub Zitron Ťapák.

25. január: Mairee

25. januára zavíta do Arena Nigh Clubu jeden z najobľúbenejších slovenských dídžejov a producentov, Mairee. Jedná sa napríklad o prvého slovenského dídžeja, ktorý dosiahol na svojej skladbe viac ako 10 000 000 vz­hliadnutí na Youtube (Papapa).

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Január je teda tu a to znamená, že za nami je prelom rokov. V pripojenej fotogalérii si môžete pozrieť, ako to počas neho vyzeralo na humenskom námestí.

OBRAZOM: Takto vyzeral prelom rokov na humenskom námestí
7
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie