Nedeľa 21. júl 2019 Daniel  26 °C
Iné športy

Internetové hlasovanie o NAJ športovca v kraji? V prvej päťke sa ocitli dvaja z humenských klubov!

Lyžiar Adam Žampa, hokejista Arné Kroták, hádzanári Tatrana Prešov a ďalší. S takýmito elitnými športovcami z Prešovského kraja súťažili o hlasy verejnosti aj štyria zástupcovia humenských klubov. Internetové hlasovanie o Najúspešnejšieho športovca PSK 2015 je ukončené a...

Ilustračný obrázok k článku Internetové hlasovanie o NAJ športovca v kraji? V prvej päťke sa ocitli dvaja z humenských klubov!
Zdroj: Dnes24.sk

Predstavitelia Prešovského samosprávneho kraja (PSK) vyhlásia dnes 23. februára najúspešnejších športovcov kraja za rok 2015. Ako vždy budú ocenené kategórie najúspešnejší športovec PSK, najúspešnejší športovci PSK bez určenia poradia, najúspešnejšie kolektívy dospelých, najúspešnejšie kolektívy mládeže, najúspešnejší študenti stredných škôl či najúspešnejšia stredná škola.

Okrem toho však ocenia aj víťaza internetového hlasovania verejnosti o Najúspešnejšieho športovca za uplynulý rok. Stali sa ním mažoretky z LABI Prešov. Zaiste poteší fakt, že v prvej päťke sa ocitli hneď dvaja športovci, ktorí úspešne reprezentujú Humenné.

  • 1. Mažoretky LABI Prešov: 6980
  • 2. Teakwondisti Black Tiger Snina: 6935
  • 3. Mažoretky Flowers Prešov: 5367
  • 3. Viktor Verba (plávanie, Chemes Humenné): 1839
  • 4. Patrik Megela (atletika, 1. Atletický klub Humenné, HA Humenné): 1175

zdroj: PSK

foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk