Krimi

Incident pred pohostinstvom v Humennom: Ľuboš vzal stoličku z terasy a Marekovi ňou zlomil ruku!

Na humenskom Sídlisku pod Sokolejom došlo podľa mužov zákona ku konfliktu, ktorý vyvrcholil fyzickým napadnutím. Podľa polície vzal Ľuboš (30) z terasy pohostinstva plastovú stoličku a Marekovi ňou zlomil ruku!

Ilustračný obrázok k článku Incident pred pohostinstvom v Humennom: Ľuboš vzal stoličku z terasy a Marekovi ňou zlomil ruku!
Zdroj: Ilustračné foto

Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Humennom obvinil Humenčana Ľuboša z prečinu ublíženia na zdraví spáchaného v súbehu s prečinom výtržníctva. V prípade dokázania viny mu hrozia až tri roky natvrdo.

„Pred pohostinstvom na Ul. SNP v Humennom, po predošlej hádke obvinený muž fyzicky napadol Mareka z obce Veľopolie. Ľuboš vzal z terasy pred pohostinstvom plastovú stoličku a udrel ňou Mareka, čím mu spôsobil zlomeninu ruky,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Jana Migaľová.

Policajná hovorkyňa ďalej dodala, že obvinený Humenčan sa teda mal dopustiť výtržnosti verejne a na mieste verejne prístupnom. „Napadol iného s úmyslom mu ublížiť na zdraví,“ poznamenala Migaľová s tým, že Ľuboš je stíhaný na slobode.

Môže vás zaujímať:

Útok psa v Humennom: Malého chlapčeka na ulici pohrýzol vlčiak!

Tragická zrážka auta a nákladiaku: Muž na mieste podľahol zraneniam! FOTO

Odvolací súd definitívne rozhodol: Exučiteľka spoznala svoj trest za sexuálne zneužívanie žiaka!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie