Rôzne Správy

Humenský primátor sa stretol s predsedom parlamentu B. Kollárom: O čom bola reč?

Zhovárali sa okrem iného aj o problematickom kruhovom objazde v centre mesta.

Ilustračný obrázok k článku Humenský primátor sa stretol s predsedom parlamentu B. Kollárom: O čom bola reč?
Zdroj: TASR

Predseda Národnej rady (NR) SR Boris Kollár sa v pondelok popoludní stretol s primátorom mesta Humenné Milošom Meričkom. Išlo o úvodné stretnutie, ktoré sa uskutočnilo aj na pozadí úspešne dosiahnutej dohody v humenskom priemyselnom parku medzi spoločnosťami Chemes a Nexis Fibers počas uplynulého víkendu. Informoval o tom odbor komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie NR SR

Na spoločnom stretnutí sa predseda parlamentu Boris Kollár a primátor mesta Humenné Miloš Meričko zhodli na dôležitosti zachovania a udržania čo najväčšieho počtu pracovných miest.

„Čakáme veľmi zlé časy, je nutné rátať s veľmi vysokou nezamestnanosťou, ktorú môže spôsobiť ustupujúca pandémia. Je preto nesmierne dôležité zachrániť každé jedno pracovné miesto,“ uviedol v tejto súvislosti Kollár.

Na pondelkovom stretnutí sa Kollár spolu s Meričkom venovali aj ďalším témam, ktoré mesto Humenné trápia. Napríklad vyriešeniu dlhodobej situácie s problematickým kruhovým objazdom v centre mesta.

„Som rád, že som tu dnes mohol byť a stretnúť sa s predsedom parlamentu pánom Kollárom. Našťastie sme sa dnes stretli v lepšej atmosfére už dosiahnutej dohody v meste Humenné,“ primátor Humenného Meričko.

Chcete okrem regionálnych správ dostávať dôležité aktuálne informácie? Nájdete nás aj na FB Dnes24.

Na archívnej fotke: Boris Kollár

Zdroj: TASR

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie