Rôzne

Humenský jarmok a vianočné trhy? K takejto zmene dôjde pri ich najbližšom konaní

Známe sú už termíny, kedy sa uskutoční 30. ročník Humenského jarmoku a 24. Humenské vianočné trhy. Tu nájdete aj ďalšie info týkajúce sa práve týchto podujatí.

Ilustračný obrázok k článku Humenský jarmok a vianočné trhy? K takejto zmene dôjde pri ich najbližšom konaní
Zdroj: Dnes24.sk

Na ostatnom rokovaní Mestského zastupiteľstva v Humennom bol jeden bod venovaný podujatiam Humenský jarmok a Humenské vianočné trhy. Poslanci zobrali na vedomie stanovenie termínov ich konania v roku 2019. Kedy sa na ne teda môžu Humenčania a spol. tešiť?

XXX. Humenský jarmok sa uskutoční v dňoch 9. – 10. augusta 2019 a XXIV. Humenské vianočné trhy v dňoch 6. – 7. decembra 2019.

Radnica v tejto súvislosti doplnila, že obľúbená gastro zóna sa na základe návrhu poslanca Baču presunie z Gorkého ulice bližšie k amfiteátru. Teda podobne, ako to bolo v minulosti.

V roku 2018 dosiahli príjmy za Humenský jarmok 19 529,60 eur a príjmy za Humenské vianočné trhy predstavovali sumu 16 982,70 eur. Výdavky za obidve podujatia spolu činili 2 854,00 eur.

Pozrite si fotogalériu z Humenského jarmoku 2018.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

FOTOGALÉRIA: V našom meste už odštartoval obľúbený Humenský jarmok
20
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie