Iné športy

V michalovskej športovej hale Gymnázia P. Horova sa uskutočnilo druhé kolo ligy Slovenského zväzu kickboxu, ktorého sa zúčastnilo 153 štartujúcich z 12 klubov Slovenska a Poľska. Nechýbala ani 6 členná výprava Humenského kickboxerského klubu.

Ilustračný obrázok k článku Humenskí kickboxeristi a ich prvý turnaj v novom roku: Štyria zápasníci vybojovali až 10 medailí!

A tú tvorili zápasníci Tibor Hodbod, Dominika Karchová, Marek Karch a Viktor Kasay, ale tiež rozhodcovia Rastislav Babinčák a Tatiana Jurková.

Spolu si humenský klub vybojoval 4 prvé a 6 druhých miest. Skvelý výkon podal Tibor, keď porazil všetkých svojich súperov a priniesol si tri prvé miesta. Dominika si vybojovala jedno prvé a dve druhé miesta, Marek dve druhé a Viktor taktiež dve druhé miesta. Gratulujeme!