Humenská radnica vyhlásila výberové konanie: V hre sú dve pozície a 6 voľných miest

Mesto Humenné vyhlásilo výberové konanie na dve pracovné pozície, pričom na obe plánuje zamestnať po troch nových ľudí. O aké fleky sa jedná?

Ilustračný obrázok k článku Humenská radnica vyhlásila výberové konanie: V hre sú dve pozície a 6 voľných miest
Zdroj: Dnes24.sk

Humenská radnica vyhlásila výberové konanie na 3 pracovné miesta terénneho sociálneho pracovníka a 3 pracovné miesta terénneho pracovníka. Podávať písomné žiadosti je možné do 7. júla a samotné výberové konanie sa uskutoční 12. júla.

Miestom výkonu práce je rómska osada Podskalka a kancelária terénnych sociálnych pracovníkov priamo nachádzajúca sa v tejto osade.

Kým na pozíciu terénny sociálny pracovník sa vyžaduje ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore sociálna práca alebo psychológia, právo, sociálne služby a poradenstvo, verejná politika a verejná správa, pre uchádzanie sa o pozíciu terénny pracovník treba mať ukončené minimálne neúplné stredoškolské vzdelanie resp. nižšie stredné odborné vzdelanie.

Zoznam požadovaných dokladov k žiadosti o prijatie do zamestnania, ďalšie kvalifikačné predpoklady či výberové kritériá pre jednotlivé pozície nájdu záujemcovia na stránke humenskej radnice.

Foto:: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame