Práca

Viete o tom? Humenné vyhlásilo výberové konanie na takéto atraktívne fleky

Džoby, ktoré možno zaujmú aj vás. Mesto Humenné vyhlásilo výberové konanie na lákavé pracovné pozície.

Ilustračný obrázok k článku Viete o tom? Humenné vyhlásilo výberové konanie na takéto atraktívne fleky
Zdroj: Dnes24.sk

Mesto Humenné vyhlásilo výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa/ria­diteľky Materskej školy Lesná a taktiež na obsadenie funkcie riaditeľa/ria­diteľky Základnej školy Jána Švermu.

„Plat stanovený v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov a zákona č. 317/2009 Z. z. vo výške minimálne 797,00 eur,“ uvádza mesto k platovým podmienkam funkcie riaditeľa/ria­diteľky spomínanej škôlky.

V prípade druhej funkcie a teda riaditeľa/ria­diteľky Základnej školy Jána Švermu je plat podľa radnice stavený minimálne 1250,50 eur.

V oboch prípadoch je možné zaslať prihlášku do výberového konania najneskôr do 22. mája a to na Mestský úrad – sekretariát primátora mesta. „Termín a miesto výberového konania oznámi prihláseným uchádzačom, ktorí budú spĺňať požadované predpoklady, rada školy,“ uvádza sa zhodne pri spomínaných vyhláseniach výberového konania.

Ďalšie informácie ako napríklad aké sú požiadavky na dané funkcie či čo je potrebné doložiť k prihláške do výberového konania nájdete na webstránke miestneho mestského úradu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Videli ste ich? Fotografie lokalít spomenutých v našej ankete medzi mamičkami, kde v Humennom najradšej trávia voľné chvíle na čerstvom vzduchu.

Mamičky v Humennom? Svoj čas rady trávia aj v týchto priestoroch
12
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie