Humenská radnica vyhlásila výberové konania: Jedná sa o tieto 3 atraktívne pozície

Mesto Humenné vyhlásilo tri výberové konania na obsadenie vedúcich funkcií. Pozrite si bližšie, o aké pozície sa jedná a aj ďalšie podrobnosti.

Ilustračný obrázok k článku Humenská radnica vyhlásila výberové konania: Jedná sa o tieto 3 atraktívne pozície
Zdroj: Dnes24.sk

Mesto Humenné vyhlásilo výberové konania na obsadenie funkcie riaditeľa resp. riaditeľky jednej základnej a dvoch materských škôl. Jedná sa konkrétne o Základnú školu Hrnčiarska, Materskú školu Dargovských hrdinov a Materskú školu Kudlovská.

Vo všetkých prípadoch sú vytýčené kvalifikačné požiadavky na danú funkciu, ktorú musí uchádzač spĺňať a zverejnené sú na webovej stránke mesta. Na rovnakom mieste záujemcovia nájdu aj informácie o tom, čo všetko je potrebné doložiť k prihláške.

Čo sa týka platových podmienok, radnica uvádza, že plat stanovený v súlade s príslušnými zákonmi v prípade riaditeľa/ria­diteľky základnej školy je minimálne 1095,00 eur a v prípade riaditeľa/ria­diteľky materských škôl minimálne 767,50 eur.

Prihlášku môžu záujemcovia pri všetkých týchto vyhlásených výberových konaniach doručiť najneskôr do 6.6. 2018 a to na Mestský úrad, sekretariát primátorky mesta.

Foto: ilustračné .

Zdroj: Dnes24.sk