Rôzne

Humenská poslankyňa navštívila plaváreň: Deň potom chcela vysvetlenie, čo sa tam udialo

Na ostatnom rokovaní mestského zastupiteľstva si vzala slovo aj poslankyňa Helena Ufnárová. Chcela vysvetlenie, čo sa udialo v plavárni, keď tam práve bola.

Ilustračný obrázok k článku Humenská poslankyňa navštívila plaváreň: Deň potom chcela vysvetlenie, čo sa tam udialo
Zdroj: Pixabay.com / CC0 1.0

Počas stredajšieho zasadnutia Mestského zastupiteľstva v Humennom si v jeho závere zobrala slovo aj poslankyňa Helena Ufnárová. Mala otázku na vedúceho kúpaliska – povereného riaditeľa Správy rekreačných a športových zariadení.

„Zhodou okolností som včera (v utorok, pozn. red.) bola na kúpalisku. Bolo veľa návštevníkov, plavecký klub, ktorý bol zhrozený z toho, čo sa udialo,“ povedala Ufnárová.

Dopytovala sa, prečo sa tam robilo za plnej prevádzky, prečo sa to nemohlo robiť v pondelok, keď bol sanitárny deň. „Kúpalisko bolo celé zadymené a neviem čo… Rada by som bola, ak by vedúci vysvetlil občanom, čo sa tam udialo,“ uviedla poslankyňa.

„Iniciatívny pracovník firmy zarezal s flexou do steny a zaprášil celú chodbu a celé kúpalisko,“ zareagoval obratom Peter Ždiňák.

Doplnil, že do pol hodiny vyvetrali, vystriekali a verejnosť už fungovala. Klubu sa za vzniknutú situáciu ospravedlnil. Plánované práce tam podľa neho na tento čas neboli.

Chcete okrem regionálnych správ dostávať dôležité aktuálne informácie? Nájdete nás aj na FB Dnes24.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie