Humenné vyhlásilo lákavé výberové konania: O takéto fleky v našom meste sa dá uchádzať!

Mesto Humenné vyhlásilo tri výberové konania. Vo všetkých prípadoch sa jedná o atraktívne posty. Skúsite o ne zabojovať?

Ilustračný obrázok k článku Humenné vyhlásilo lákavé výberové konania: O takéto fleky v našom meste sa dá uchádzať!
Zdroj: Dnes24.sk

Mesto Humenné vyhlásilo tri výberové konania na obsadenie funkcie riaditeľa(-ky) základnej školy. Konkrétne sa jedná o ZŠ SNP 1, ZŠ Kudlovská 11 a ZŠ Dargovských hrdinov 19.

Ako sa uvádza na webovej stránke radnice, riaditeľ alebo riaditeľka musí spĺňať kvalifikačné predpoklady podľa zákona, mať najmenej päť rokov pedagogickej praxe a absolvovanie prvej atestácie resp. prvej kvalifikačnej skúšky alebo jej náhrady.

Medzi iné požiadavky patria riadiace a organizačné schopnosti, znalosť príslušnej legislatívy, schopnosť samostatnej práce s počítačom a vítaná je aj znalosť cudzieho jazyka.

Prihlášku do výberového konania vo všetkých troch prípadoch je možné doručiť najneskôr do 25. októbra na sekretariát primátorky mesta. Termín a miesto výberového konania oznámia rady škôl prihláseným uchádzačom, ktorí budú spĺňať požadované predpoklady. Bližšie informácie sú dostupné na webovej stránke mesta.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame