Tomáš Šuhajda Rôzne

Humenné čaká športový víkend, no nielen to... Výber top podujatí na voľné dni

Kde sa dá v Humennom počas voľných dní vyraziť? Inšpirujte sa redakčným výberom naj podujatí na tento víkend.

Ilustračný obrázok k článku Humenné čaká športový víkend, no nielen to... Výber top podujatí na voľné dni
Zdroj: Dnes24.sk

FK Humenné vs. FK Veľké Revištia

V sobotu o 14:30 hod. nastúpia na domácom ihrisku futbalisti FK Humenné proti FK Veľké Revištia. Pôjde o súboj štvrtého celku tabuľky s trinástym. Humenčania strácajú na lídra päť bodov.

HC 19 Humenné vs. HK Bardejov

Po futbale si to môžete namieriť aj na zimný štadión, kde domáce HC 19 Humenné privíta HK Bardejov. Úvodné buly atraktívneho duelu hodí rozhodca o 17:30 hod.

Joker

V sobotu o 19:30 hod. dáva Kino Fajn americkú snímku Joker. Popis: Najikonickejší batmanovský záporák a jeho cesta za šialenstvom… Skrachovaný komediant Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) sa dlho pohybuje na tenkej hranici medzi realitou a šialenstvom. V jeden deň sa potuluje vo svojom obleku klauna po uliciach Gotham City a dostáva sa do konfliktu s brutálnymi zlodejmi. Pomaly sa roztáča špirála udalostí, ktorá vyústi do hrozivých rozmerov. Opustený Fleck začne čoraz viac prepadať do hlbín šialenstva a postupne sa mení v ikonického zločinca, ktorého už čoskoro bude svet poznať pod menom Joker.

Wish You Were Tour 2019

Pigs On The Wing ako známe svojrázne hudobné zoskupenie podáva, reprodukuje a aktualizuje tvorbu britských Pink Floyd už od roku 2007. A túto sobotu predvedie svoje umenie v humenskom History Art & Music Clube. Súčasťou vystúpenia bude aj videoprojekcia. Začiatok koncertu je o 20:00 hod.

Červená čiapočka

V nedeľu zavíta do Humenného Divadlo Portál z Prešova a v Dome kultúry odohrá veselú rozprávku o strastiplnej ceste Červenej čiapočky za chorou babičkou. Vtipne interpretovaná striedaním sa dvoch hercov a bábok so živou hudbou a pesničkami. Notoricky známy príbeh, ktorý poznajú deti po celom svete posunutý do súčasného uponáhľaného a pretechnizovaného sveta. Začiatok o 15:30 hod.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Videli ste už? Fotky zo 70. rokov, v hlavnej úlohe Humenné.

Nenechajte si ich ujsť: Fotky zo 70. rokov, v hlavnej úlohe Humenné
8
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie