Rôzne

Humenčanka Stefi hviezdi v slovenskej verzii megahitu: A plánuje vydať svoje prvé CD, ROZHOVOR

Aktuálny svetový hit Señorita zrejme netreba bližšie predstavovať. No počuli ste už jeho slovenskú verziu aj s Humenčankou Stefi? Práve s ňou vám teraz prinášame rozhovor.

Ilustračný obrázok k článku Humenčanka Stefi hviezdi v slovenskej verzii megahitu: A plánuje vydať svoje prvé CD, ROZHOVOR
Zdroj: Archív Stefi

Slovenskej verzii svetového hitu Señorita naskakujú pozretia každou minútou. A jej súčasťou je i humenská rodáčka Stefi alebo ak chcete celým menom Štefánia Šalatová. Ako pre náš portál prezradila, myšlienka na tento cover sa zrodila hneď v deň zverejnenia originálnej verzie. No nielen o tom je nasledujúci rozhovor, nenechajte si ho ujsť.

V týchto dňoch uzrela svetlo sveta vaša Seňorita. Ako sa zrodila myšlienka urobiť slovenskú verziu k tomuto hitu?

Myšlienka sa zrodila 21. júna tohto roku, čiže presne v deň, keď bola na Youtube zverejnená originálna verzia piesne Señorita od Camily Cabello a Shawna Mendesa. Ihneď po prvom vypočutí som z nej bola unesená! Vytušila som, že to bude svetový hit a vôbec som sa nemýlila. V momente som ju poslala nášmu producentovi Bastafixovi so správou DANKO, PROSÍM UROBME SLOVENSKÚ VERZIU TEJTO PESNIČKY, SOM Z NEJ HOTOVÁ. Medzičasom sme dokončovali moju pesničku Šaľena Ja Bula no a po jej zverejnení sme sa vrhli do tvorby našej slovenskej verzie Señorita. Samozrejme nemôžem nespomenúť Mafiu Corner, ktorý je exekutívnym producentom tohto diela a vďaka nemu pesnička znie ako znie a klip vyzerá ako vyzerá :).

Takže vám imponuje speváčka Camila Cabello? Sú jej piesne vašou šálkou kávy?

Pravdupovediac, nie je to speváčka, ktorú by som pravidelne sledovala. Celkovo sa skôr zameriavam na piesne ako také. Mám rada temperamentné pesničky a pokiaľ je pesnička dobrá, je mi jedno, ktorý interpret sa podpisuje pod jej názov.

Máte v pláne aj cover verzie k iným hitom?

Samozrejme. Naše zoskupenie je známe prerábkami autorských hitov, prerábkami ľudoviek a samozrejme aj vlastnou tvorbou. Určite tieto tri smery neprestaneme striedať, keďže ich máme osvedčené. Nás a našich fanúšikov to baví presne tak, ako sme si to nastavili.

Na samom konci je leto… Ako ste ho strávili? Stihli ste pobudnúť aj doma?

Toto leto som si po mojich desiatich rokoch spievania prvýkrát zariadila tak, že som si vyhradila 16 dní NEspievania. Pôvodným plánom bola moja prvá dovolenka v živote, ale keďže sa mi vydávala kamarátka a mali sme rodinné oslavy, opäť som sa vykašľala na more a išla som sa zabávať na kamarátkinu svadbu a za rodinou, samozrejme do Humenného. Zvyšok leta bol pracovný, nonstop sme striedali produkciu piesní s koncertovaním.

Naposledy ste v Humennom vystúpili na Švejkovych pivných dňoch. Aké sú Humenčania a spol. publikum?

Keďže som hrdá Humenčanka, na sociálnych sieťach vnímam veľmi silnú podporu aj od rodákov takže aj ja som recipročne prirodzene hrdá na Humenné a Humenčanov. Máme tam predsa kopec šikovných ľudí. Švejkove pivné dni dopadli na jedničku s hviezdičkou. Pre mňa je účel splnený, keď sa ľudia zabávajú a nebolo tomu nijak inak ani v tomto prípade.

Aké sú vaše najbližšie plány?

Najbližšie plány sú vystúpenia a príprava piesní na budúci rok. Budem sa opäť venovať svojmu Youtube kanálu, na ktorý počas našej najsilnejšej letnej sezóny bohužiaľ nebol čas. Začala som rekreačne hrať tenis, pre ktorý som sa veľmi nadchla, takže mu určite budem venovať viac svojho voľného času. Budúci rok chcem vydať svoje prvé CD, na ktorom pomaly ale iste začínam pracovať.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Zdroj: YouTube.com

Foto: archívne

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie