Humenčania, urobte si plány na tento týždeň: Naše tipy na zaujímavé podujatia

Ďalší týždeň je pred nami a i počas neho si môžete vyraziť na viaceré podujatia v Humennom. Vybrali sme z nich niekoľko, ktoré odporúčame zažiť.

Ilustračný obrázok k článku Humenčania, urobte si plány na tento týždeň: Naše tipy na zaujímavé podujatia
Zdroj: Dnes24.sk

Utorok: Bez lásky

Začneme tipom do kina. V utorok o 19:30 premietajú v tom humenskom rusko-francúzsku drámu, ktorá v Cannes 2017 získala Cenu poroty a nomináciu na Zlatú palmu. Popis: Žeňa a Boris prechádzajú bolestným rozvodom. Spolu ich drží už len posledný problém, predaj bytu, inak si obidvaja zariadili nový život po svojom. Žeňa si našla staršieho bohatého muža, Boris čaká dieťa s kolegyňou z práce. Jej dvanásťročný syn Aljoša je im skôr na obtiaž. Ani jeden z nich o neho nestojí, akoby im pripomínal vlastné zlyhanie. Neprejavujú mu náklonnosť, zdá sa, že toho nie sú ani schopní. Všetko sa zmení v tom momente, keď Aljoša zmizne.

Štvrtok: Peter Nagy

Peter Nagy je už legendou na slovenskej hudobnej scéne a jeho hity poznajú snáď všetky generácie. V humenskom Dome kultúry odohrá vo štvrtok od 19:00 hod. nový akustický koncert s gitarou a klavírom nazvaný Pianko. Nestarnúce hity a poetické balady v intímnych aranžmánoch v šansónovej podobe…

Piatok: Futsal

Uplynulý týždeň odštartovala druhá futsalová liga Východ a Angels Humenné porazili na domácej palubovke silný Prešov 6:4. Tento piatok, opäť doma v Mestskej športovej hale, ich čaká ďalší favorit Grizzly Košice a Humenčania budú iste chcieť aj ďalší cenný skalp. Začiatok zápasu je o 17:30 hod.

Piatok: Koncert

V Nostalgia Music Pube bude v piatok rozhodne rušno. Rozbalia to tam buranroll kapela z Nitry Kýbal Mačiek a punk-rocková kapela z Bardejova NIEčO NAVYšE. Začiatok tohto dvojkoncertu je naplánovaný na 20:00 hod.

Sobota: Hokej

Hokejisti MHK Humenné v sobotu ukončia štvorzápasovú sériu zápasov na domácom ľade. A tentoraz privítajú celok z Poľska – Hokejovy Klub 58 Sanok. Narobí aktuálne piaty tím tabuľky domácemu lídrovi problémy alebo si Humenčania pripíšu na svoje konto ďalšie víťazstvo? Úvodné buly hodí rozhodca o 17:30 hod.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame