Futbal

Futbalisti Humenného otočili zápas: Porazili druholigistu z Bardejova, VIDEO

Futbalisti z Humenného majú za sebou úspešný zápas.

Zdroj: YouTube.com

Po výhre nad Lokomotívou Košice (4:0) privítali futbalisti z Humenného na svojom trávniku súpera z II. ligy.

Pred zápasom nastali v tíme FK Humenné zmeny, keď v družstve nepokračuje Filip Serečin, Marek Mihok a Pavol Ruskovský. Do tímu naopak pribudol krídelnik Martin Polaščik.

Do zápasu sa lepšie dostali hráči Partizán Bardejov, keď v 39. minúte prekonával domáceho brankára Pavlikovský a posielal hostí do vedenia (0:1).

Humenné však zbrane nezložilo. V 72. minúte prekonal brankára hostí Polaščík a bolo vyrovnané. Bardejov sa nestihol ani spamätať a zásluhou Milunoviča domáci zavŕšili obrat (2:1)

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

FK Humenné – Partizán Bardejov 2:1(0:1)

Góly: 72. Polaščík, 73. Milunovič – 39. Pavlikovský

Rozhodovali: Hudak – Basoš, Ginda

Zápas sledovalo: 400 divákov

FK Humenné: Slávik – Zlacký, Vasiľ, Šuľák, Komjatý – Streňo – Polaščík, Skvašík, Milunovič, Dzurjo – Bavoľár (Ganaj, Krídla, Porvazník)

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.