Tomáš Šuhajda Futbal

FUTBAL: ŠK Futura porazila Námestovo. V jarnej časti stále stopercentná!

3. liga východ - Humenskí futbalisti porazili v domácom zápase Námestovo 2:0 a natiahli svoju víťaznú sériu už na 5 zápasov!

Ilustračný obrázok k článku FUTBAL: ŠK Futura porazila Námestovo. V jarnej časti stále stopercentná!

Na jeseň poslední, na jar bez jediného zaváhania. V piatich doterajších zápasoch v jarnej časti súťaže sa futbalisti ŠK Futura zakaždým tešili z víťazstva. V poslednom zápase porazili mužstvo z hornej polovičky tabuľky, MŠK Námestovo. Do vedenia poslal domácich Dávid Legdan gólom z 31. minúty. Víťazstvo potvrdil v 66. minúte premeneným pokutovým kopom Marek Mihok.

ŠK Futura Humenné – MŠK Námestovo 1:0 (1:0)

Góly: 31. Legdan, 66. Mihok (PK)

Červená karta: Smataník (64., Námestovo)

Žlté karty: Popik, Dysko – Baričák, Jaworek, Kubala

Zostava Humenné: Brudňak – Hreško, Pavol Šuľák, Mihok, Jakubčo, Popik (78. Peter Šuľák), Ljubarskij (78. Babin), Vasiľ (84. Demčák), Dysko, Legdan, Voroňák

Zostava Námestovo: Smataník – Kmeť, Habiňák, Šmihel, Lúchava, Kasan, Snovák, Stašiniak, Baričák (55. Hollý), Jaworek (64. Pňaček), Kubala (65. Poništiak)

Rozhodoval: Molitoris