Tomáš Šuhajda Futbal

Futbal: Humenčania zdolali tabuľkového suseda a pripísali si dôležité 3 body

3. liga východ - Futbalisti Humenného zvíťazili na domácom ihrisku nad Spišskou Novou Vsou najtesnejším rozdielom 1:0.

Ilustračný obrázok k článku Futbal: Humenčania zdolali tabuľkového suseda a pripísali si dôležité 3 body

Humenčania nastúpili v jarnej časti súťaže na 3 stretnutia a všetky odohrali na domácej pôde. Ich vonkajšie zápasy boli odložené pre nepriaznivé počasie. Úspešní boli aj v zatiaľ poslednom, treťom zápase proti Spišskej Novej Vsi.

Rozhodla strela Karnaja

O výsledku rozhodla 7. minúta a nechytateľná krížna strela Stanislava Karnaja. Dve tretiny zápasu potom odohrali domáci o jedného hráča menej, keď v 33. minúte uvidel červenú kartu Jakubčo po faule na nebezpečne unikajúceho hráča hostí. V 75. minúte sa Spišskej Novej Vsi podarilo skórovať, gól však pre ofsajd neplatil. 3 body tak ostali doma.

ŠK Futura Humenné – FK Spišská Nová Ves 1:0 (1:0)

Zostava ŠK Futura: Brudňak – Jakubčo, Hreško, Pavol Šuľák, Paraska, Mihok, Popik, Ljubarskij, Karnaj (82. Dysko), Voroňák (73. Vasiľ), Peter Šuľák, Legdan (90. Čopák)

Rozhodoval: Mojsej