Futbal

FK Humenné zbrojí na novú sezónu: Toto sú mená nových posíl

Po tom, čo FK Humenné oznámilo zmenu na trénerskom poste, nastal pohyb aj v samotnom kádri. Predstavené boli už štyri nové posily.

Ilustračný obrázok k článku FK Humenné zbrojí na novú sezónu: Toto sú mená nových posíl
Zdroj: Dnes24.sk

Ako je už niekoľko dní známe, hlavným trénerom A-mužstva FK Humenné bude od sezóny 2019/2020 Peter Košuda, pod ktorým sa už tím pripravuje na novú sezónu. A do tej vstúpi so zmeneným kádrom. V klube podľa všetkého už nebudú pôsobiť Róbert Dický a Dušan Janko. Naopak, klub oficiálne predstavil štyri nové posily. O koho konkrétne ide?

Tým prvým menom je Roman Kovalčik (26). Jedná sa o defenzívneho záložníka, ktorý naposledy pôsobil v Tatrane Prešov. Do Humenného sa vracia tiež odchovanec Maroš Jakubov (19), ktorý istý čas zarezával v Zemplíne Michalovce a jarnú časť minulej sezóny obliekal dres Vranova nad Topľou. No a staronovými tvárami v humenských farbách sú aj bratia Pavol a Peter Šuľákovci (obaja 28). Toto stopérske duo naposledy pôsobilo v maďarskom klube Cigánd.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

A keď sme už pri futbale… Viete že chlapci zo Švermovky sa stali sa majstrami Slovenska? Sledujte fotogalériu…

OBRAZOM: Chlapcom zo Švermovky sa podaril menší zázrak, sú majstrami Slovenska!
25
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie