Futbal

FK Humenné po necelých dvoch týždňoch prípravy: Zmena na trénerskom poste!

Nečakaný problém po necelých dvoch týždňoch prípravy seniorského tímu museli riešiť v FK Humenné. A týkalo sa to pozície trénera.

Ilustračný obrázok k článku FK Humenné po necelých dvoch týždňoch prípravy: Zmena na trénerskom poste!
Zdroj: TASR

Ako informoval Futbalový klub Humenné, tréner A mužstva Vladimír Sivý sa po necelých dvoch týždňoch prípravy rozhodol ukončiť svoje pôsobenie pri prvom tíme.

„V nedeľu ráno mi oznámil tréner Vladimír Sivý, že sa z vážnych osobných dôvodov, ktoré nechcel rozoberať, rozhodol ukončiť svoje pôsobenie v pozícií hlavného trénera v FK Humenné. Ťažkú situáciu sme museli promptne riešiť, preto hneď v ten istý deň sa zvolala Správna rada, kde sme sa rozhodli osloviť nového trénera," uviedol manažér FK Humenné Vladimír Vasilenko.

Podľa jeho ďalších slov sa nakoniec po dlhých rozhovoroch dohodli na spolupráci s Jozefom Škrlíkom, ktorý bol Správnou radou poverený vedením tímu minimálne do konca súťažného ročníka 2018/2019.

„Súčasťou našej dohody bolo aj to, že pokiaľ by nový tréner, ktorý väčšinu svojho trénerského obdobia strávil v zahraničí dostal nejakú zaujímavú ponuku zo zahraničia, tak mu my ako klub nebudeme robiť žiadne problémy s jeho odchodom. Osobne verím, že už nebudeme musieť riešiť podobné problémy a mužstvo sa bude môcť v pohode pripravovať na jarnú odvetu,“ priblížil V. Vasilenko.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Neprehliadli ste? Pred pár dňami odovzdal otec futbalistu Ondreja Dudu hasičom v Snine defibrilátor. Pozrite si foto.

Odovzdal im ho hrdý otec: Ondrej Duda venoval hasičom v Snine defibrilátor
2
Galéria
Zdroj: TASR

Na titulnej archívnej snímke: Jozef Škrlík

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie