Futbal

FK Humenné ohlásilo v úvode roka zmeny: Noví tréneri aj nové tváre vo vedení!

Začiatok nového roka priniesol zmeny v FK Humenné. Známe je meno nielen nového trénera, jeho asistenta, ale aj nových tvárí vo vedení.

Ilustračný obrázok k článku FK Humenné ohlásilo v úvode roka zmeny: Noví tréneri aj nové tváre vo vedení!
Zdroj: TASR

Ako informoval humenský klub na svojej facebookovej stránke, primátor mesta ako prezident klubu poveril Oskara Balogača, ktorý doteraz pôsobil v štruktúrach klubu ako člen správnej rady a sponzor zároveň, funkciou predsedu klubu.

Nový predseda následne vymenoval nových členov správnej rady. Ďalšími členmi novovzniknutej správnej rady klubu tak sú Stanislav Schlimbach, Peter Pipak, Ján Ščerba a Vladimír Fedak. Manažérom klubu zostáva aj naďalej Vladimír Vasilenko.

„Nové vedenie na čele s predsedom FK Humenné sa v týchto dňoch dohodlo s Jozefom Škrlikom, ktorý bude hlavným trénerom A mužstva,“ uvádza ďalej klub.

Doplnil, že asistentom trénera a zároveň vedúcim družstva bude Andrej Čirak.

17 zápasov, 36 bodov, 4. priečka. Takáto je vizitka FK Humenné po jesennej časti tretej ligy Východ. Spokojnosť s týmto postavením však v klube nebola.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Videli ste túto fotogalériu? Na humenskom zimáku sa uskutočnil medzinárodný turnaj hokejových talentov.

FOTO: Na humenskom zimáku sa uskutočnil medzinárodný turnaj hokejových talentov
6
Galéria

Na archívnej snímke: Jozef Škrlík

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie