Volejbal

Finále Slovenského pohára v Humennom: Fanúšikovia volejbalu, toto vás bude zaujímať

V Mestskej športovej hale v Humennom sa uskutoční finálový turnaj Slovenského pohára vo volejbale mužov a žien. Chystáte sa?

Ilustračný obrázok k článku Finále Slovenského pohára v Humennom: Fanúšikovia volejbalu, toto vás bude zaujímať
Zdroj: Dnes24.sk

Na Zemplíne sa stretne volejbalová klubová elita našej krajiny. V dňoch 16.-17. februára sa v humenskej Mestskej športovej hale uskutoční Finále Slovenského pohára vo volejbale mužov a žien.

V prvý deň a teda v sobotu sú na programe semifinálové zápasy mužov, v ktorých sa predstavia až tri tímy z východu. Medzi kvarteto najlepších sa prebojovali trojnásobní víťazi Slovenského pohára, volejbalisti VK MIRAD PU Prešov, ktorí vo štvrťfinále nečakane vyradili obhajcu z Prievidze. Šarišania sa v boji o postup do finále stretnú v derby s TJ Slávia Svidník (15:30 hod.). V druhom semifinále nastúpia volejbalisti VK KDS Šport Košice, ktorí majú v kádri niekoľko bývalých hráčov Chemesu Humenné proti VKP Bystrina SPU Nitra (18:30 hod.).

Na druhý deň, v nedeľu, sú na programe finálové zápasy žien (14:30 hod.) a potom mužov (17:30 hod.). Zloženie finálovej dvojice žien bude známe po skončení semifinále 6. februára.

Slovenská volejbalová federácia (SVF) spustila zároveň od pondelka v spolupráci s internetovým portálom predpredaj vstupeniek na tento turnaj. Do 31. 1. sú k dispozícii za 6 eur na deň a 10 eur na víkend, do 14. 2. za 7 eur na deň a 12 eur na víkend a na mieste v deň zápasu vás jeden lístok vyjde na 8 eur na deň.

Slovenský pohár je prvým vrcholom volejbalovej sezóny. Na záverečný turnaj sa prebojovali štyri najlepšie mužské a prebojujú sa dva najlepšie ženské tímy, čo sľubuje kvalitný športový zážitok. Víťazi hrajú o prestížnu trofej a miestenku do pohárovej Európy pre budúcu sezónu. Slovenská volejbalová federácia pripravuje k podujatiu bohatý sprievodný program.

Informácie pre portál Humenné 24 poskytla humenská radnica.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

V Humennom sa finálový turnaj SP uskutočnil naposledy v roku 2014, kedy si prvenstvo pre zaplnenými tribúnami vybojovali v kategórii mužov práve volejbalisti Chemesu Humenné. Zaspomínajte si na parádne okamihy prostredníctvom pripojeného videa.

Zdroj: YouTube.com

Titulné foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie