Eurovoľby: V Humennom pozor na avizované zmeny, tu je nový rozpis okrskov
V sobotu 24. mája sa budú konať voľby do Európskeho parlamentu. Vedenie mesta Humenné sa rozhodlo pre zníženie počtu volebných okrskov z 28 na 26 a niektoré okrsky sa sťahujú. Pozrite si preto aktuálny rozpis ulíc jednotlivých volebných okrskov.
Viac o zmenách vo volebných okrskov v Humennom pre voľby do Europského parlamentu sa dočítate TU.
Volebný okrsok č. 1 – ZŠ Pugačevova I., Pugačevova 5
- Čsl. armády
- Hviezdoslavova
- Kpt. Nálepku
- Nemocničná 2, 4, 6, 8, 26, 28, 30, 32, 34
- Pugačevova
- Sládkovičova
- Staničná
- Staré kasárne
- Štefánikova 21, 23, 25, 28, 33, 37, 39
- Štúrova
Volebný okrsok č. 2 – MŠ Družstevná – Denné centrum, Družstevná 16
- 1. mája
- Družstevná
- Komenského
- Krátka
- Nemocničná 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24
- Školská
Volebný okrsok č. 3 – ZŠ Pugačevova II., Pugačevova 5
- Mierová 15A, 36, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86
Volebný okrsok č. 4 – Regionálna veterinárna a potravinová správa, Gaštanová 3
- Agátová
- Budovateľská
- Dubová
- Gaštanová
- Javorová
- Mierová 92
- Na Lieskovčíku
- Nad tehelňou
- Poľná
- Riečna
- Ružová
- Starinská
- Suchý jarok
Volebný okrsok č. 5 – ZŠ Kudlovská I., Kudlovská 11
- Brestovská
- Domašanská
- Janka Kráľa
- Majakovského
- Petrušovského
- Sov. hrdinov
- Wolkerova
- Záhradná
Volebný okrsok č. 6 – ZŠ internátna s vyuč. jazykom ukrajinským s MŠ, Lesná 28
- Fučíkove sady
- Jilemnického sady
- Lesná
- Lipová
- Orechová
- Osloboditeľov 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 118
- Sadová
Volebný okrsok č. 7 – ZŠ Hrnčiarska I., Hrnčiarska 13
- Puškinova
- Tyršova
Volebný okrsok č. 8 – ZŠ Hrnčiarska II., Hrnčiarska 13
- Dobrianskeho 51, 53, 67, 69, 71
- Duchnovičova 28, 30
- Hrnčiarska
- Ševčenkova 38, 39, 40
Volebný okrsok č. 9 – Vihorlatské osvetové stredisko, Sokolovská 11
- Dobrianskeho 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
- Námestie slobody 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32
- Sokolovská
- Ševčenkova 2, 4, 6, 8, 10
Volebný okrsok č. 10 – Cirkevná spojená škola I., Duchnovičova 24
- Dobrianskeho 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 55, 57, 59, 61, 63, 65
- Duchnovičova 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26
- Ševčenkova 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36
Volebný okrsok č. 11 – Cirkevná spojená škola II., Duchnovičova 24
- Osloboditeľov 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22
Volebný okrsok č. 12 – Vihorlatské múzeum – kaštieľ, Námestie slobody 1
- 26. novembra
- Gorkého
- Kukorelliho
- Mierová 1, 3, 5, 7, 9, 11
- Námestie slobody 15, 19, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 60
- Vihorlatská
Volebný okrsok č. 13 – ZŠ Kudlovská II., Kudlovská 11
- Gagarinova
- Iljikčana
- Jánošíkova
- Kalininova
- Kudlovská
- Liesková
- Pod lesom
- Sídlisko Poľana
- Stavbárska
- Šmidkeho
Volebný okrsok č. 14 – CVČ DÚHA, Námestie slobody 48
- Čapajevova
- Čulenova
- Chemlonská
- Jasenovská
- Kukučínova
- Lúčna
- Na Podskalku
- Námestie slobody 48, 49, 51, 55, 59, 61
- Pod Krámovou
- Sninská
- Štefánikova 12, 51, 53
- Valaškovská
Volebný okrsok č. 15 – ZŠ Dargovských hrdinov I., Dargovských hrdinov 18
- Laborecká 1, 4, 5
- Třebíčska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A
Volebný okrsok č. 16 – ZŠ Dargovských hrdinov II., Dargovských hrdinov 19
- Laborecká 6, 7, 8
- Třebíčska 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
Volebný okrsok č. 17 – DOS – Denné centrum I., Laborecká 26
- Laborecká 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Volebný okrsok č. 18 – ZŠ Laborecká I., Laborecká 66
- Laborecká 20, 21, 22, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Volebný okrsok č. 19 – ZŠ Laborecká II., Laborecká 66
- Laborecká 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 66, 72, 73, 74, 75
Volebný okrsok č. 20 – ZŠ Dargovských hrdinov III., Dargovských hrdinov 18
- Dargovských hrdinov
- Třebíčska 9, 10
Volebný okrsok č. 21 – DOS – Denné centrum II., Laborecká 26
- Třebíčska 11, 12, 14, 15
Volebný okrsok č. 22 – ZŠ s MŠ Podskalka, Podskalka 57
- Podskalka
Volebný okrsok č. 23 – ZŠ SNP I., SNP 1
- Košická 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
- Partizánska 29, 31, 33, 35
- SNP 2, 4, 6, 7, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55
Volebný okrsok č. 24 – ZŠ SNP II., SNP 1
- Partizánska 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42
- SNP 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42
Volebný okrsok č. 25 – ZŠ SNP III., SNP 1
- Košická 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75
- Partizánska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
- SNP 19, 21, 23, 25
Volebný okrsok č. 26 – ZŠ SNP IV., SNP 1
- Košická 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26
- Partizánska 13, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25
Zdroj rozpisu okrskov: humenne.sk