Futbal

Duel Humenného s atraktívnym súperom je čo nevidieť tu: Lístky sa rýchlo míňajú...

V júli čaká futbalistov FK Humenné priateľský zápas s ostrovným súperom a podľa klubu sa lístky na toto meranie síl rýchlo míňajú.

Ilustračný obrázok k článku Duel Humenného s atraktívnym súperom je čo nevidieť tu: Lístky sa rýchlo míňajú...
Zdroj: TASR

„Klub West Ham United „U23“ bude v júli na sústredení na Slovensku. Podarilo sa nám tento anglický klub presvedčiť a dostať do Humenného, kde sme si dohodli prípravný zápas, ktorý sa odohrá v sobotu 20. júla o 16:30 hod. na našom štadióne,“ uviedol pred časom FK Humenné na svojom facebook.

A tento termín sa pomaly, ale isto blíži. Klub medzitým spustil predpredaj lístkov a tie sa podľa neho rýchlo míňajú. „V predpredaji si môžete zakúpiť vstupenku priamo na štadióne,“ pripomína. Kapacita na obnovenom humenskom štadióne je 1 806 miest, pričom všetky sú na sedenie.

Príprava FK Humenné je v plnom prúde a v šatni je pohyb. V tíme už nebudú pôsobiť Róbert Dický a Dušan Janko. Naopak, klub ohlásil už 5 nových posíl. Humenské farby budú po novom hájiť menovite Roman Kovalčik, Maroš Jakubov, Pavol a Peter Šuľákovci, Marek Mihok a Lukáš Kulich.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

A keď sme už pri futbale… Viete že chlapci zo Švermovky sa stali sa majstrami Slovenska? Sledujte fotogalériu…

OBRAZOM: Chlapcom zo Švermovky sa podaril menší zázrak, sú majstrami Slovenska!
25
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie