Hráčov MHK Humenné čakal v stredu druhý vonkajší zápas v sezóne. Aj ten však prehrali a to výsledkovo celkom jednoznačne rozdielom triedy, pričom po dvoch tretinách prehrávali už 0:5.

Ilustračný obrázok k článku Druhý vonkajší zápas MHK v sezóne: Po 5 inkasovaných góloch to s Humenným nevyzeralo ružovo...

Po góloch Krempaského a Renčoka v poslednej tretine korigovali na konečných 5:2 z pohľadu domácich. Najbližší zápas odohrá MHK Humenné na domácom ľade v piatok 18. septembra proti Liptovskému Mikulášu, zápas začína o 17:30.

HK Spišská Nová Ves – MHK Humenné 5:2 (2:0, 3:0, 0:2)

Góly: 3. Findura, 6. Giľák, 34. Koky, 36. Hrubý, 39. Smotrila – 45. Krempaský, 58. Renčok

Rozhodovali: Korba – Hric, Janiga

Vylúčení: 7:9 na 2 min,, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0.