Domáci zápas Humenného s dvadsiatkou zrušený pre rozbitý ľad: Čo sa na zimáku stalo?!

Mnohí fanúšikovia museli zostať sklamaní, keď zistili, že nedeľňajšieho zápasu medzi domácim MHK Humenné a reprezentačnou dvadsiatkou sa nedočkajú. Zápas bol totiž zrušený kvôli diere v ľade. Čo sa stalo? Prečítajte si tiež vyjadrenie manažéra dvadsiatky.

Ilustračný obrázok k článku Domáci zápas Humenného s dvadsiatkou zrušený pre rozbitý ľad: Čo sa na zimáku stalo?!
Zdroj: Dnes24.sk

Situáciu vysvetľuje fanúšikom humenský klub aj prostredníctvom svojho facebooku. „Bezpečnosť je prvoradá. Napriek maximálnemu úsiliu tímu MHK a odhodlaniu hráčov, domácich i hosťujúcich, sme sa po dohode s hlavným rozhodcom rozhodli zápas neodohrať. Občas sa jednoducho stane, že sa niečo pokazí, uvoľnilo sa tiahlo noža na rolbe, ktorý následne pádom rozbil ľad.“

„Pri úprave ľadovej plochy spadol rolbe na ľade hriadeľ a v ľade zostala veľká diera, ktorú sa už do začiatku stretnutia nepodarilo odstrániť. Domáci nám to oznámili na rozcvičke. Na stretnutie sme normálne nastúpili, ale rozhodca Kalina zápas ihneď ukončil,“ povedal manažér výberu do 20 rokov Roman Ulehla.

Ide o podobný prípad, aký sa udial pred štyrmi rokmi vo Zvolene, keď sa na ľade zasekla rolbe prevodovka a pri jej odstraňovaní z plochy vznikli na ľade ryhy. Vtedy prisúdila disciplinárka body hosťujúcim Košiciam s výsledkom 0:5 v neprospech Zvolena.

foto: ilustračné

zdroj: Dnes24/TASR

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame