Rôzne

Chcete si zakorčuľovať na klzisku pod holým nebom v Strážskom? Toto potrebujete vedieť

V Strážskom sa po desaťročí dočkali otvorenia klziska a táto novinka zaujala aj nemálo ľudí z okolitých miest.

Ilustračný obrázok k článku Chcete si zakorčuľovať na klzisku pod holým nebom v Strážskom? Toto potrebujete vedieť
Zdroj: TASR

Už sme vás informovali o tom, že po desaťročí otvorili v Strážskom klzisko, ktoré predtým prešlo rozsiahlou rekonštrukciou za takmer pol milióna eur.

V tomto neďalekom mestečku majú s vynoveným športoviskom veľké plány, nemá slúžiť totiž len v zime, ale počas celého roka. „Môže sa tu hrať tenis, nohejbal, volejbal, minifutbal, hádzaná, florbal a iné hry,“ uviedol prednosta tamojšieho mestského úradu Dušan Cacara.

Teraz je však zima v plnom prúde a po zverejnení článku o otvorení tohto klziska pod holým nebom sme aj my v redakcii obdržali hneď niekoľko dotazov ohľadom bližších informácií. Kedy konkrétne a za koľko si tam môžete zakorčuľovať?

Verejné korčuľovanie je na klzisku v Strážskom v ponuke od pondelka do piatku v čase od 15:00 do 17:00 hod., v sobotu od 10:00 do 12:00 hod. a od 15:00 do 17:00 hod. a v nedeľu od 14:00 do 17:00 hod.

Čo sa týka vstupného, cena jedného lístka predstavuje sumu 1,50 eur, deti do 6 rokov majú vstup zadarmo. V prípade, že si chce niekto rezervovať celú ľadovú plochu, môže tak urobiť za 75 eur na hodinu.

Klzisko sa nachádza na Obchodnej ulici, hneď vedľa letného kúpaliska.

Zdroj: TASR
Zdroj: Dnes24.sk/TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie