Bol medzi Humenčanmi záujem o Chinaski? Tipnite si číslo predaných lístkov na akciu Neber drogy, ber hudbu

Pred dvoma rokmi to bola čisto hip hopová záležitosť s headlinermi H16 či Tinou, ktorá sa však napokon nedostavila, pred rokom boli v hlavnej úlohe hudobníci z No Name, no a tento ročník, ktorý bol na programe uplynulý víkend, zase Chinaski. Zaujímalo nás, aký bol o akciu na amfiteátri záujem.

Ilustračný obrázok k článku Bol medzi Humenčanmi záujem o Chinaski? Tipnite si číslo predaných lístkov na akciu Neber drogy, ber hudbu
Zdroj: TASR

Na akcii Neber drogy, ber hudbu organizovanej pod záštitou primátorky mesta Jany Vaľovej sa okrem českej kapely Chinaski predstavili aj raper Levo či mladá rapová skupina z Humenného Metafóry. Za vstupné zaplatili dospelí 5 eur, mládež a študenti 3 eurá.

Podľa informácií, ktoré nám poskytla Michaela Slivková Kirňaková z tlačového referátu Mestského úradu v Humennom, na akciu Neber drogy, ber hudbu sa predalo vyše 500 vstupeniek.

Chinaski

Chinaski je jedna z najpopulárnejších českých kapiel so širokou základňou fanúšikov aj na Slovensku. Na čele so spevákom Michalom Malátným patrí kapela už dlhé roky medzi špičku súčasnej hudobnej scény a získala niekoľko Slávikov aj Andělov. Na 11 štúdiových albumoch, ktoré kapela doteraz vydala, sa nachádzajú megahity ako Tabáček, Zadarmo či Klára.

Foto: Chinaski

Zdroj: Humenné24/TASR

Zdroj: Dnes24.sk