Volejbal

Aj v oklieštenej zostave: ŠK Gymnázium Humenné si ďalšími výhrami upevnilo líderskú pozíciu

Zranenia, choroby či súkromné dôvody zapríčinili, že ŠK Gymnázium Humenné vycestoval do Starej Ľubovni v oklieštenej zostave.

Ilustračný obrázok k článku Aj v oklieštenej zostave: ŠK Gymnázium Humenné si ďalšími výhrami upevnilo líderskú pozíciu
4
Galéria
Zdroj: ŠK Gymnázium Humenné

Dokonca necestoval ani tréner Ľ. Selecký, ktorý v najbližších dňoch očakáva s priateľkou prírastok do rodiny. Trénerskú pozíciu prvýkrát v sezóne zastupovala L. Hricáková, ktorej zverenci ju určite potešili. Obidva zápasy v sebe niesli obrovskú bojovnosť, nasadenie a chuť po víťazstve.

Siahli si na dno

Deväť hráčov znamenalo minimálne variácie pri striedaniach. Do hry pochopiteľne zasiahli postupne všetci humenskí volejbalisti.

Priebeh oboch zápasov pre volejbalové oko bol v znamení krásnych výmien, pri ktorých hráči siahali na dno svojich síl. Volejbalisti Humenného boli odhodlaní priniesť domov ďalšie dve výhry, čo sa im nakoniec aj podarilo. Pripísali si na svoje konto deviate a jubilejné desiate víťazstvo. V kolónke prehier im stále svieti nula.

Upevnenie si prvej priečky v tabuľke je azda najlepšia pozvánka na najbližší domáci dvojzápas, ktorý sa uskutoční v MŠH, v sobotu 16.11. 2019 so začiatkom o 10:00 (12:00 – 2. zápas). Súperom bude priebežne druhý tím súťaže MVK Magnezit Revúca.

Súhrn

1.liga muži – Východ 5.kolo:

VKM Stará Ľubovňa – ŠK Gymnázium Humenné 1:3 (-22, 21, –21, –25) a 1:3 (-23, –19, 20, –23)

Zostava ŠK: Š. Krajník, M. Kuraš, O. Blicha, P. Šompľak, M. Kopka, P. Bálint, P. Bobaľa, S. Bognár, D. Fereta

Pozápasové reakcie

Matrin Kopka, smečiar ŠK Gymnázium Humenné: Dnes sme pricestovali do Ľubovne s okliešteným kádrom. Chýbalo nám veľa hráčov zo základnej zostavy, no náš cieľ sa nezmenil. Prišli sme sem vyhrať, čo sa nám aj podarilo. Obidva zápasy boli najmä o servise. My sme spravili veľké množstvo chýb, čoho sa súper chytil a rozhodovalo sa v koncovkách. Som rád, že sme ich zvládli a vezieme domov plný počet bodov. Máme na čom pracovať.

Štefan Krajník, nahrávač ŠK Gymnázium Humenné: Oba zápasy sme sa so súperom doťahovali bod po bode, keď sme si vybojovali aj menší náskok, nedokázali sme si ho udržať a tak sa zápasy rozhodovali v koncovkách, ktoré sme lepšie zvládali my. Som rád za 6 bodov a predlženie víťaznej šnúry.

Informácie poskytol ŠK Gymnázium Humenné.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

VKM Stará Ľubovňa vs. ŠK Gymnázium Humenné
4
Galéria
Zdroj: ŠK Gymnázium Humenné
Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie