Tomáš Šuhajda Rôzne

Aj napriek zime si natáčanie užili. Humenská kapela predstavila svoj nový videoklip

Príbehová časť klipu sa natáčala v rôznych lokalitách Humenného. Zbadáte v ňom Sídlisko III, hrádzu pri Laborci či priestor medzi sninským a lackovským mostom.

Ilustračný obrázok k článku Aj napriek zime si natáčanie užili. Humenská kapela predstavila svoj nový videoklip
Zdroj: A Chance to Survive

Humenská kapela A Chance to Survive vypustila do sveta svoj nový videoklip k skladbe Nemesis z jej debutového albumu Ashes to Ashes, ktorý vydala koncom minulého roka.

Ako pre Dnes24.sk prezradil spevák skupiny Miro Selecký, na natáčanie potrebovali len dva dni, pričom sa najskôr za jeden večer natočila kapelná časť v súkromných priestoroch.

„Príbehová časť sa natočila v priebehu jedného dňa v rôznych lokalitách Humenného ako napríklad Sídlisko III, hrádza pri Laborci či priestor medzi tzv. sninským a lackovským mostom,“ priblížil Miro Selecký s tým, že o kameru, strih a réžiu sa postaral Roland Regec. Hlavné postavy si zahrali Sebastián Reviľak a Tamara Hužvárová a s komparzom im vypomohli aj ďalší kamaráti. Mimochodom, hlavný protagonista je brat basgitaristu kapely.

„Hoci natáčanie príbehovej časti v exteriéri nám znepríjemňovala klesajúca teplota, natáčanie sme si užili a s výsledkom sme nad mieru spokojní,“ poznamenal ďalej.

A Chance to Survive v blízkej budúcnosti zvažuje výrobu ešte jedného videoklipu k aktuálnemu albumu, ale aj menšie turné po Slovensku.

„Prisľúbené zatiaľ máme koncerty v Košiciach a Liptovskom Mikuláši, no predstavíme sa aj na domácej pôde, a to 24. apríla v History Art & Music Clube,“ uviedol spevák kapely.

Doplnil, že na jar sa chcú pustiť aj do pokračovania prác na nahrávaní druhého albumu, nakoľko bicie k nemu stihli nahrať ešte minulý rok. „Ak by sa nám podarilo vypustiť do sveta pokračovateľa nášho debutu ešte tento rok, bolo by to skvelé, ale radšej ešte nepredbiehajme :),“ uzavrel.

A teraz si už pozrite čerstvý videoklip z dielne kapely.

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie