Župné voľby sa už blížia: Kde v Humennom budete môcť odvoliť práve vy?

Už čoskoro sa na Slovensku uskutočnia voľby do orgánov samosprávnych krajov. Prinášame vám prehľad volebných okrskov a miestností v Humennom.

Ilustračný obrázok k článku Župné voľby sa už blížia: Kde v Humennom budete môcť odvoliť práve vy?
Zdroj: TASR

V sobotu 4. novembra sa na Slovensku budú konať voľby do orgánov samosprávnych krajov. Mesto Humenné určilo volebné okrsky a volebné miestnosti, v ktorých sa bude už o necelý mesiac voliť. Pozrite si náš ucelený prehľad. Kto kde v Humennom bude voliť?

Volebný okrsok č. 1 – ZŠ Pugačevova 7: Čsl. armády, Hviezdoslavova, Kpt. Nálepku, Nemocničná 2, 4, 6, 8, 26, 28, 30, 32, 34, Pugačevova, Sládkovičova, Staničná, Staré kasárne, Štefánikova 15, 21, 23, 25, 33, 37, 39, Štúrova

Volebný okrsok č. 2 – Denné centrum Družstevná 16: 1. mája, Družstevná, Komenského, Krátka, Nemocničná 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, Školská

Volebný okrsok č. 3 – ZŠ Pugačevova 7: Mierová 15A, 36, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86

Volebný okrsok č. 4 – Regionálna veterinárna a potravinová správa Gaštanová 3: Agátová, Budovateľská, Dubová, Gaštanová, Javorová, Mierová 92, Na Lieskovčíku, Nad tehelňou, Poľná, Riečna, Ružová, Starinská, Suchý jarok

Volebný okrsok č. 5 – ZŠ Kudlovská 11: Brestovská, Domašanská, Janka Kráľa, Majakovského, Petrušovského, Sov. hrdinov, Wolkerova, Záhradná

Volebný okrsok č. 6 – Súkromná pedagogická a sociálna akadémia EBG Lesná 28Z: Fučíkove sady, Jilemnického sady, Lesná, Lipová, Orechová, Osloboditeľov 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 118, Sadová

Volebný okrsok č. 7 – ZŠ Hrnčiarska 13: Puškinova, Ševčenkova 41, Tyršova

Volebný okrsok č. 8 – ZŠ Hrnčiarska 13: Dobrianskeho 51, 53, 67, 69, 71, Duchnovičova 28, 30, Hrnčiarska, Ševčenkova 38, 39, 40

Volebný okrsok č. 9 – Cirkevná spojená škola Duchnovičova 24: Dobrianskeho 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Námestie slobody 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Sokolovská, Ševčenkova 2, 4, 6, 8, 10

Volebný okrsok č. 10 – Cirkevná spojená škola Duchnovičova 24: Dobrianskeho 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 55, 57, 59, 61, 63, 65, Duchnovičova 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, Ševčenkova 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36

Volebný okrsok č. 11 – Cirkevná spojená škola Duchnovičova 24: Osloboditeľov 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22,

Volebný okrsok č. 12 – Vihorlatské múzeum – kaštieľ Námestie slobody 1: 26. novembra, Gorkého, časť obce Humenné, Kukorelliho, Mierová 1, 3, 5, 7, 9, 11, Námestie slobody 15, 19, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 60, Vihorlatská

Volebný okrsok č. 13 – ZŠ Kudlovská 11: Gagarinova, Iljikčana, Jánošíkova, Kalininova, Kudlovská, Liesková, Pod lesom, Sídlisko Poľana, Stavbárska, Šmidkeho

Volebný okrsok č. 14 – CVČ DÚHA Námestie slobody 48: Čapajevova, Čulenova, Chemlonská, Jasenovská, Kukučínova, Lúčna, Na Podskalku, Námestie slobody 48, 49, 51, 55, 59, 61, Pod Krámovou, Sninská, Štefánikova 12, 51, 53, Valaškovská

Volebný okrsok č. 15 – ZŠ Dargovských hrdinov 19: Laborecká 1, 4, 5, Třebíčska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A

Volebný okrsok č. 16 – ZŠ Dargovských hrdinov 19: Laborecká 6, 7, 8, Třebíčska 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25

Volebný okrsok č. 17 – Denné centrum Laborecká 26: Laborecká 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29

Volebný okrsok č. 18 – ZŠ Laborecká 66: Laborecká 20, 21, 22, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46

Volebný okrsok č. 19 – ZŠ Laborecká 66: Laborecká 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 72, 73, 74, 75

Volebný okrsok č. 20 – ZŠ Dargovských hrdinov 19: Dargovských hrdinov, Třebíčska 9, 10

Volebný okrsok č. 21 – DOS – Denné centrum Laborecká 26: Třebíčska 11, 12, 14, 15

Volebný okrsok č. 22 – ZŠ s MŠ Podskalka 58: Podskalka

Volebný okrsok č. 23 – ZŠ SNP 1: Košická 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, Partizánska 29, 31, 33, 35, SNP 2, 4, 6, 7, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55

Volebný okrsok č. 24 – ZŠ SNP 1: Partizánska 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, SNP 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42

Volebný okrsok č. 25 – ZŠ SNP 1: Košická 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, Partizánska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, SNP 19, 21, 23, 25

Volebný okrsok č. 26 – ZŠ SNP 1: Košická 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, Partizánska 13, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame