Iné športy

Jazdec z KriWo Team Jantex Humenné štartoval na Majstrovstvách Slovenska v dlhom triatlone. Michal Ivančo bral prvé miesto vo svojej kategórii!

Ilustračný obrázok k článku Veľký triatlonový úspech humenského tímu: Michal sa stal tretím najlepším Slovákom!
Zdroj: KriWo Team Jantex Humenné

Sobota. Piešťany boli dejiskom Majstrovstiev Slovenska v dlhom triatlone. A to v rámci medzinárodného podujatia Slovakman 226. Zúčastnil sa ho aj Michal Ivančo, jazdec z KriWo Team Jantex Humenné.

Na pretekárov čakalo 3,8 kilometra plávania, 180 kilometrov na bicykli a 42,2 kilometra be­hu…

Michal Ivančo obsadil celkové 22. miesto. Stal sa víťazom svojej kategórie M45 (45–49 roční) a aj vo svojom veku bol tretím najlepším Slovákom!

Na ilustračnej snímke: Michal Ivančo