Súťaž o NAJ mesto Slovenska? Humenné je aktuálne v prvej dvadsiatke!

Prvého apríla odštartovala internetová súťaž o NAJ mesto Slovenska. A Humennému sa v nej zatiaľ darí naozaj pekne. Priebežne sme v TOP 20!

Ilustračný obrázok k článku Súťaž o NAJ mesto Slovenska? Humenné je aktuálne v prvej dvadsiatke!
Zdroj: Dnes24.sk

Súťaž o NAJ mesto a obec Slovenska vyhlásil internetový portál Slovakregion. Odštartovala 1. apríla a potrvá až do 31. októbra. Po tomto dátume spoznáme absolútnych víťazov.

O tom, ako to má Humenné v súťaži našliapnuté, napovedajú priebežné výsledky. A pohľad na ne dokáže potešiť oči obyvateľov nášho mesta. Z celkového počtu 140 miest totiž patrí Humennému momentálne veľmi pekná 18. priečka.

Aktuálne sa na prvom mieste nachádza Brezno, za sebou má Spišskú Novú Ves a prvú trojicu v priebežnom poradí uzatvára mesto Púchov. Poradie sa samozrejme môže neustále meniť.

A prispieť k tomu môžete aj vy. Zahlasovať za naše alebo aj iné mesto môžete na www.slovakregion.sk. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené registračné údaje. Registrácia je bezplatná a nezaväzujúca. Hlasovať za to isté mesto je možné maximálne jedenkrát za hodinu. Zvíťazí mesto, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky budú zverejnené 6. novembra.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame