Iné športy

Za nami je Laborecká MTB, na ktorej nemohli chýbať ani cyklisti humenského cyklo tímu. A na trati sa vôbec nestratili. Naopak, pripísali si na svoje konto ďalšie úspechy.

Ilustračný obrázok k článku Pretekári na dvoch kolesách zbierajú pódiá: Najnovšie úspechy humenskej cyklistiky!
Zdroj: KriWo Team Jantex Humenné

Laborecká MTB, približne 30 kilometrové preteky, štartovali v mestskom parku v Strážskom. A na štart sa postavili aj viacerí zástupcovia tímu KriWo Team Jantex Humenné. Ktorí z nich boli tí najúspešnejší?

Dušan Kozel – ako je už u neho zvykom, opäť nesklamal a na náročnej rýchlej trati obsadil celkovo druhé miesto hneď po aktuálnom majstrovi SR v MTB Jánovi Halíkovi. Svoju kategóriu vyhral, a tak pre humenský tím získal ďalšiu zlatú medailu.

To ale nie je všetko. Daniel Well získal tretie miesto v kategórii muži nad 40 rokov. Nováčik Tibor Žir v kategórii 15 –17 rokov získal bronzovú medailu. A ďalšiu zlatú medailu vybojovala v kategórii žiačky Emma Laura Murinová.