Iné športy

Neuveriteľná bilancia humenského kickboxu: Za jeden deň desať zlatých medailí!

V sobotu 26.4. bolo v Prešove na programe 3. kolo Open ligy Slovenského zväzu kickboxu, na ktorom sa zúčastnilo 314 štartujúcich pretekárov zo 14 klubov Slovenska. A nechýbal tam ani Humenský kickboxerský klub.

Ilustračný obrázok k článku Neuveriteľná bilancia humenského kickboxu: Za jeden deň desať zlatých medailí!

Humenský tím posilnili dvaja nováčikovia a svoje zápasnícke schopnosti oprášil po 3-ročnej pauze aj tréner klubu Rastislav Babinčák. To, že humenskí kickboxeristi patria medzi špičku slovenských zápasníkov, vravia aj tieto vynikajúce výsledky.

Tibor Hodbod získal tri prvé miesta, Dominika Karchová jedno prvé a tri druhé miesta, Marek Karch tri prvé miesta, Mária Vassová jedno prvé a jedno druhé miesto, Samuel Matti si priniesol jedno druhé a jedno tretie miesto.

Úspešný comeback trénera

Nezaostávali ani nováčikovia, keď Róbert Gamboš získal jedno druhé a jedno tretie miesto a Viktor Kassay získal dve druhé a jedno tretie miesto. Úspechom sa skončil aj trénerov comeback, keď sa mu podarilo získať dve prvé miesta. Celkovo získal humenský klub 10 prvých, 8 druhých a 3 tretie miesta.

Zdroj, foto: Kickbox Humenné