Najzaujímavejšie témy z Humenného a okolia: Čo čitateľov cez týždeň zaujalo najviac?

Ďalší marcový týždeň je pomaly na konci. Prinášame vám prehľad článkov, ktoré našich čitateľov počas neho zaujali najviac.

Ilustračný obrázok k článku Najzaujímavejšie témy z Humenného a okolia: Čo čitateľov cez týždeň zaujalo najviac?
Zdroj: Dnes24.sk

Zmena na hraniciach

Aj ľudia z nášho okolia pomerne často vyrážajú k východným susedom, na Ukrajinu. A predovšetkým práve tých budú nasledujúce riadky iste zaujímať. Už čoskoro dôjde k zmene, prísnejšie kontroly na hraniciach!

Búranie už pokračuje

Začiatkom týždňa začala ďalšia etapa rekonštrukcie futbalového štadióna na Chemlonskej ulici v Humennom. Po skončení búrania bude plocha pripravená na tretiu etapu. Z čoho bude pozostávať? V článku aj fotky z miesta.

Toto ste o ňom vedeli?

Patrí medzi známe lokality nášho mesta. Židovský cintorín v Humennom je kultúrnou pamiatkou, no neraz sa stal aj terčom vandalov. Vybrali sme o ňom 10 zaujímavých faktov.

Odstávky elektriny

Je lepšie sa na to pripraviť, ako potom zostať zaskočený. Preštudujte si veľký prehľad plánovaných odstávok v Humenskom okrese na najbližšie dni.

Ohrozená sezóna?

Situácia v rekreačnej oblasti (RO) Sninské rybníky nie je jasná ani po rokovaní Mesta Snina so zástupcami Lesopoľnohospo­dárskej urbárskej spoločnosti (LPUS). Čo navrhuje jedna a čo druhá strana?

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame