1. hokejová liga, 15. kolo. V Liptovskom Mikuláši videlo 600 divákov hokejovú drámu až do posledných minút. V neprospech Humenčanov rozhodli dva rýchle góly domácich v prvej tretine.

Ilustračný obrázok k článku Humenskí hokejisti na ľade Liptovského Mikuláša: S favoritom držali krok, súper však mal Urama

A aj keď sa hokejistom MHK Humenné podarilo taktiež ešte v prvej tretine znížiť na 1:2, na ďalší gól si museli diváci počkať až do 60. minúty. Humenský tím odvolal v snahe o vyrovnanie brankára, ale domáci si už víťazstvo nenechali ujsť a poistili ho gólom do prázdnej bránky. Pri všetkých troch góloch Liptovského Mikuláša bol niekdajší reprezentant Marek Uram. Najbližší zápas odohrá MHK Humenné na domácom ľade v piatok, privíta Nové Zámky- aktuálne druhý tím v tabuľke prvej hokejovej ligy. Začiatok zápasu je ako zvyčajne o 17:30.

MsHK 32 Liptovský Mikuláš – MHK Humenné 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)

Góly: 1. Uram, 4. Lichanec, 60. Krčula – 17. Ihnaťo

Na strely: 44:25

Rozhodovali: Vojtek – Číž, Rojík