Iné športy

Ešte o nich budete počuť: Toto sú najmladšie talenty humenského tenisu!

Dávid, Karin a Sebastián sú veľkými nádejami humenského tenisu. V júli svojimi výkonmi zaujali na tenisových turnajoch.

Ilustračný obrázok k článku Ešte o nich budete počuť: Toto sú najmladšie talenty humenského tenisu!

Na nedávnom turnaji detí do 8 rokov v Piešťanoch sa predstavila členka 1.TC Humenné Karin Ferjaková. O víťazstvo bojovalo 17 dievčat hlavne zo západoslovenského regiónu. Východ reprezentovali dve hráčky, jedna z nich bola práve Karin. Nebyť nešťastného pádu vo finále za stavu 1:1 mala by táto mladá Humenčanka väčšiu šancu vyhrať celý turnaj!

O jej talente svedčia aj výsledky na humenskom turnaji detí do 10 rokov. Len 8-ročná hráčka sa umiestnila na 3.mieste…

Ďalším talentom humenského klubu je Sebastián Minich, ktorý ho reprezentoval na turnaji detí do 10 rokov v Spišskej Novej Vsi. Bol štvrtým nasadeným hráčom z celkového počtu 14 chlapcov. Až vo finále ho zastavil o rok starší súper.

Z chlapcov je úspešný aj Dávid Keller. Na humenskom turnaji detí do 10 rokov vyhral cenu útechy.

Fotogaléria: Karin, Sebastián, Dávid

Zdroj: tenishe.com

Toto sú najmladšie talenty humenského tenisu!