Tomáš Šuhajda Futbal

3. liga Východ, 6. kolo – Futbalisti ŠK Futura Humenné zvládli na domácom ihrisku zápas so silným Martinom a zvíťazili tesne 2:1. V tabuľke sa po tomto víťazstve posunuli na 7. miesto.

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Dráma až do konca. ŠK Futura zdolala silný Martin

Všetko podstatné sa odohralo v 2. polčase. Domáci sa ujali vedenie po góle z pokutového kopu (VIDEO), o pár minút neskôr pridal Hreško po centri svoj druhý gól v zápase. Situáciu domácim skomplikovala červená karta, ktorú dostal Dysko po druhej žltej karte. Martin presilovku využil na zníženie, vyrovnávajúci gól však pridať nestihol.

ŠK FUTURA – MŠK Fomat Martin 2:1 (0:0)

Góly: 65. Hreško (penalta), 70. Hreško – 82. Romančík

Červená karta: 77. Dysko (ŠK Futura, po 2. žltej karte)

Žlté karty: Dysko, Legdan, Ragan – Letrik, Sapieta, Jadroň

Rozhodovali: Perašín, Kubačka, Ondruš

Počet divákov: 300

ŠK FUTURA: Bálint – Pe. Šuľák, Hreško, Pa. Šuľák, Dysko, Ljubarskij, Legdan, Harvila, Karnaj (75. Demčák), Macej (70. Babin, 89. Ragan), Popik Tréner: Ljubarskij

MŠK FOMAT: Pronaj – Romančík, Letrik, Sapieta, Ďungeľ, Thomka, Škuta (62. Kollár), Jadroň (67. Kucian), Garaj, Koleno, Marek Facuna (71. Matej Facuna) Tréner: Pleva

Dráma až do konca: So šťastným koncom pre ŠK Futura VIDEO