Dráma až do konca s vážnym súperom: Séria MHK pokračuje ďalej!

2. hokejová liga, 4. kolo: MHK Bemaco Humenné v súboji dvoch doposiaľ neporazených tímov. Na ľade Rimavskej Soboty sa očakával kvalitný zápas. A po ňom sa opäť mohli radovať humenskí hokejisti, ktorí v doterajšom priebehu sezóny nestratili ani bod!

Ilustračný obrázok k článku Dráma až do konca s vážnym súperom: Séria MHK pokračuje ďalej!

Humenčania si vystrieľali po dvoch tretinách už trojgólový náskok, ktorý takmer nestačil. Domáci dokázali v záverečnej tretine 2-krát skórovať a dráma bola na svete. Vyrovnať sa im však našťastie nepodarilo a MHK Humenné si pripísalo ďalšie 3 body.

Cenné víťazstvo. Rimavská Sobota by mala patriť k najvážnejším súperom MHK Bemaco. V priamej konfrontácii už zdolala po predĺžení aj ďalšieho silného súpera – Dolný Kubín.

HKM Rimavská Sobota – MHK Humenné 2:3 (0:1, 0:2, 2:0)

Góly MHK Humenné: 2:34 Hopkovič (Grega, Segľa), 24:37 Baranok (Mihalič, Mojdis), 33:34 Segľa (Mikluš, Hopkovič)

8. HK SLOVAN Gelnica 3 0 0 3 0 5 21 0

(počet zápasov, výhry, výhry v predĺžení, prehry, prehry v predĺžení, strelené góly, inkasované góly, body)