Futbal

Dôležité víťazstvo na ihrisku súpera: ŠK Futura vezie 3 body z Lipian

3. liga Východ, 14. kolo: Futbalisti ŠK Futura sa v sobotu o 13:30 hod. predstavili na ihrisku posledného celku súťaže ŠK Odeva Lipany. Všetko podstatné sa odohralo v 1. polčase.

Ilustračný obrázok k článku Dôležité víťazstvo na ihrisku súpera: ŠK Futura vezie 3 body z Lipian

Skóre otvoril už v 7. minúte hosťujúci Stanislav Karnaj, o dve minúty domáci pokutovým kopom síce vyrovnali, ale gólom do šatne rozhodoval o víťazstve ŠK Futura Peter Šuľák.

ŠK Odeva Lipany – ŠK Futura Humenné 1:2 (1:2)

Góly: 9. Drobňák (11m) – 7. Karnaj, 43. Pe. Šuľák

Rozhodovali: Molitoris, Poracký, Ličko

Počet divákov: 100

ŠK Odeva: Bartoš – Figura, Janič (61. Mruz), Šimko, Varga (46. Imrich), Angelovič, Kamenčík, Pončák, Kovalík, Drobňák (81. Hovanec), Go­moľa

ŠK Futura: Juščík – Ovšianik, Dysko, Hreško, Pa. Šuľák, Pe. Šuľák, Popik, Harvila (90. Demčák), Voroňák, Legdan (69. Pushak), Karnaj (78. Vasiľ)